Nasi klienci o nas

Dziękuję za profesjonalne podejście do przygotowania do egzaminu na żuraw wieżowy. 

Pozdrawiam kursant z Sobkowa

Dziękuje za fachowe wyjaśnienie zagadnień na kursie obsługa suwnic sterowanych z kabiny. Prosto po egzaminie do pracy pojechałem. Jak ktoś wykłada z własnej kieszeni to zawsze zaboli niezdanie egzaminu, a jak firma wysyła, opłaci i tak do skutku to nikt się tym nie przejmuje
Pan super przygotowuje, dwa dni, podejście indywidualne, wytłumaczenie, w godzinach dla mnie dogodnych, jeśli się potem z zeszytu wszystko powtórzy to egzamin jest do zaliczenia. Tym bardziej zawsze pan powtarza, że można dzwonić w przypadku ewentualnych wątpliwości i pytań.

Pozdrawiam Adam z Jędrzejowa

Witam Panie Robercie i dziękuję Panu za dobre przygotowanie do egzaminu na HDS-y. Będę Pana polecał innym...prowadzi Pan zajęcia konkretnie i na temat. Dzięki Pana wiedzy jako konserwator mógł Pan nam poruszyć wiele zagadnień z zakresu konserwacji. I co mi się podobało na zajęciach Jak zadaliśmy pytanie dotyczące innych urządzeń technicznych wózków, suwnic, czy innych żurawi Pan od ręki odpowiadał potwierdzając to wytycznymi w instrukcjach, wiedzą praktyczną  i ogromnym bogactwem zdjęć szczegółowych z samych badań konserwatorskich w których pan uczestniczył jak również podczas samych badań UDT.  Na moim poprzednik kursie w innej Firmie gdzie akurat były osoby które mają kontakt z różnymi urządzeniami wykładowca jak tylko się zadało konkretne pytanie z innych  urządzeń sprytnie uciekał od odpowiedzi. No cóż teoretyk.

Powodzenia w dalszej pracy. Grzegorz  z Morawicy


Dzięki niezmierne Panie Robercie za naukę. Każdemu życzę takiego nauczyciela. Będę Pana polecał.

Pozdrawiam Paweł z kursu kierowca wózków podnośnikowych.


Ogromna wdzięczność

To dzięki Panu rzadko kto tak szczegółowo wszystko tłumaczy.

Pozdrawiamy bracia z Daleszyc z kursu HDS-y.  

Dziękuję bardzo za szkolenie. Jednak jeśli ktoś jest wykładowcą a zarazem czynnym konserwatorem różnych urządzeń to posiada ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. I przede wszystkim chce Pan tą wiedzą podzielić się z kursantami. I to jest piękne. I co ważne małe grupy dzięki temu podejście jest prawie indywidualne. Już planuję robić kolejne szkolenia i tylko u Pana tym bardziej kontakt dostałem od kolegów którzy robili u pana podesty ruchome.

Samych sukcesów Panie Robercie kursant z Sędziszowa z kursu żurawie samojezdne.

Panie Robercie

Dziękuje. Egzamin pozytywny tylko dzięki świetnemu nauczycielowi. Kiedy umawiamy się na uprawnienia sep do 1 KV a w październiku obsługa suwnic o którym panu mówiłem podczas kursu obsługa wózków  kursant z Bogucic.

Nasze podziękowania Panie Robercie

Przede wszystkim za zorganizowanie kursu konserwator suwnic. W innych firmach szkoleniowych na coś takiego czeka się miesiącami i dlatego nie mogliśmy uwierzyć jak pan zorganizował takie szkolenie w dwa tygodnie a najbardziej podobało nami się swobodna dyskusja na różne tematy dotyczące suwnic i wspólna wymiana doświadczeń.

Byli kursanci z Bytomia i Starachowic.

Panie Robercie

Dziękuję nie tylko za super zajęcia na kursie HDS ale przede wszystkim za to że pan sam zaproponował abym uprawnienia na konserwatora HDS-u zrobił sobie dopiero  po pozytywnym zdaniu egzaminu z obsługi HDS-u. To co pan powtarzał w trakcie kursu że może mi się tematyka pomieszać. Mimo że ja chciałem. Ogromny szacunek dla Pana firmy inne nie zważałby na to tylko zdarłby kasę a po niezdaniu egzaminu winę zrzuciłby na kogo nie na siebie tylko na mnie mimo że wiedziały jaka jest obszerna tematyka na konserwatora HDS-ów. A pana Firma zachowała się jak rzadko która. Tak jak się umówiliśmy w listopadzie zgłaszam się do Pana na kurs konserwator HDS i tylko do pana.

Jeszcze raz ogromna wdzięczność przedsiębiorca z Oleśnicy.  

Pozdrawiam Firmę ERIGO

Po raz pierwszy spotkałem się z sytuacją że można kurs obsługa żurawi HDS zorganizować w kilka godzin od momentu zadzwonienia. W Kielcach czeka się około miesiąca a pan dla dwóch pracowników naszej firmy zorganizował kurs od ręki. Super termin i super zajęcia prowadzone przez pana.

Bardzo dziękujemy pracownicy firmy z Kielc.

P.S.

Najlepsze było jak zadzwoniliśmy do pana pierwszy raz z pytaniem czy robi pan i kiedy kurs obsługa HDS-ów a pan jak skończę pić kawę zapraszam . i faktycznie w następnym dniu rozpoczęliśmy kurs obsługa żurawi HDS dla tylko 2 pracowników naszej firmy. Naprawdę trudno było w to uwierzyć i za normalną cenę mimo że było nas tylko dwóch na kursie. Tylko polecać pana firmę.Dzięki wielki, a przede wszystkim za przygotowanie dzięki któremu jest ten pozytywny wynik. "Odwalacie" Państwo kawał dobrej roboty.


Kursant


Panie Robercie

dziękuję za pomoc i wspaniały wykład, dzięki panu zdaliśmy ten egzamin to wręcz mistrzostwo świata. Będziemy pana polecać każdemu. Pozdrawiam Tadeusz ze Staszowa z kursu wózki podnośnikowe.


Dziękuję za super przeprowadzone szkolenie;) pozdrawiam Angelika


Dziękuję za wszystko i pozdrawiam serdecznie na pewno będę Pana polecał a dowiedziałem się o pana firmie z polecenia kolegi i miał 100% racji co do zaangażowania pana podczas zajęć, że Panu zależy aby nas wyuczyć abyśmy to rozumieli a nie tylko jak wiele firm wziąść kasę ........ A tłumaczenie diagramu ponad 100 przykładów aż do przesady. ale przez to były takie super efeky na egzaminie.


Panie Robercie

dziękujemy z całego serca za poświęcenie czasu i dodatkowe wykłady. pozdrowienia dla pana i małożonki z pozdrowieniami Irek ze Staszowa.

PS. warto było przyjechać tyle kilometrów ze Staszowa